Smaller Default Larger

ارسال

ایده‌پردازان، طراحان و کارآفرینان گرامی،

 

پیش از تکمیل نمون‌صفحۀ ارسال ایده موارد زیر را با دقت مطالعه و در نظر بگیرید:

1-    همانطور که مستحضر هستید شورای نظارت بر اسباب‌بازی ایران، همچون سازمان ثبت اسناد و مدارک، برای ثبت طرح‌­ها و تولیدات اسباب‌بازی اقدام می­کند. بنابراین احتمالاً شما پیشاپیش طرح خود را ثبت کرده‌اید. در این صورت اسکن اظهارنامه یا مدرک ثبت قطعی طرح (برای ایده‌های ثبت شده) یا شماره پرونده (برای ایده‌های در حال ثبت)، در فرایند ارسال می‌تواند مفید باشد. در غیر این صورت رویداد ایده‌آزاد از ثبت ایده‌های منتخب بعد از مرحلۀ گزینش ایده‌ها در مراحل بعدی حمایت خواهد کرد.

2-    موارد خواسته‌شده در نمون‌صفحه را به دقت پر کنید. قضاوت و گزینش ایده‌ها در مراحل بعد صرفاً براساس همین اطلاعات انجام خواهد شد. دقت کنید که فرد مسئول به­‌عنوان مخاطب ایده‌‌آزاد در نظر گرفته شده و شرکای ایده با همان ترتیبی که ثبت می‌شوند شناخته خواهند شد.

3-    از آنجا که کارآفرینی و ایده‌پردازی این ایده‌آزاد محصول محور است، ارسال تصویر از محصول (اسباب‌بازی) چه به‌صورت مجازی (سه‌بعدی رایانه‌ای) و چه به‌صورت حقیقی می‌تواند به فرایند گزینش ایده‌ها کمک بسزایی کند. این تصویر را در فایل توضیحات طرح قرار دهید.

4-    در پایان نمون‌صفحه باید فایل توضیحات تکمیلی را بارگذاری کنید. برای راهنمایی شما و سهولت در داوری ایده‌ها فایل نمونه‌ای برای قالب (Word) در نظر گرفته شده که از اینجا قابل دستیابی است. بعد از دریافت، اطلاعات را با همان ترتیب تکمیل و تصاویر اضافی را در قالب یک فایل (pdf) ارسال کنید.

.: دانلود فایل قالب پیشنهادی برای ارسال ایده :.

 

ارسال ایده